Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý náramok zn. Elements gold
GB416W
| 743,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | Natural perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.4 g |
|---|---|
| Dĺžka: | 19cm |
| Šírka: | 5 mm |
| Hrúbka: | linka 2.3 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 5.5mm |

