Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý náramok zn. Elements gold (bile + žlté zlato)
GB427
| 903,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.2 |
|---|---|
| Dĺžka: | 19.7cm |
| Šírka: | 5.8 mm, 2.5 mm |
| Výška: | 13mm |
| Hrúbka: | žlté - 2 mm, biele - 1.5 mm |

