Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlaté náušnice zn. Elements gold
GE943G
| 748,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | emerald |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Aj tento nádherný model je príťažlivý svojím dizajnom a prepracovanými detailami s nadčasovou eleganciou. Dodávaný je spolu s certifikátom kvality.
| Váha(g): | 1.322 |
|---|---|
| Šírka: | 6.9mm |
| Výška: | 8mm |
| Hrúbka: | 2.5mm |
| Počet diamantov: | 32 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.150cts |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 4.5x3.5mm |

