Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlaté náušnice Elements Gold
GE2474L
| 745,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | biele Zlato 375 (9ct) |
| Kameň | modrý zafír |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.96 |
|---|---|
| Šírka: | 8.2mm |
| Výška: | 10.3mm |
| Hrúbka: | 3.8mm |
| Počet diamantov: | 16 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.06 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 4x3mm & 1.50mm |

