Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlaté náušnice zn. Elements gold
GE2283R
| 672,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | rubín |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.67 |
|---|---|
| Šírka: | 4.7mm |
| Výška: | vrátane háčika 30.9mm okrem háčika 17.11 |
| Hrúbka: | 2.9mm |
| Počet diamantov: | 24 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.072 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 4x2*2ks / 5x2.5*2ks |

