Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlaté náušnice zn. Elements gold
GE892C
| 313,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | topas |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Exkluzívne zlaté náušnice z 9ct zlata (375/1000) zn. Elements gold. V našom eshope Vám ponúkame originálne zlaté šperky zdobené diamantmi a inými drahými kameňmi.
| Váha(g): | 1.07 |
|---|---|
| Šírka: | 6mm |
| Výška: | 15.2mm |
| Hrúbka: | 4mm |
| Počet diamantov: | 32 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.096 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 3.6mm |

