Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlaté náušnice zn. Elements gold
GE843
| 303,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 17 - 18 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Originálne zlaté náušnice zn. Elements gold, nadčasový dizajn, špičková kvalita a prijateľná cena, len na Topšperk.sk. Všetky zlaté šperky v originálnom darčekovom balení.
| Váha(g): | 1.4 |
|---|---|
| Šírka: | 16mm |
| Výška: | 29mm vrátane háčika |
| Hrúbka: | 2.2mm |

