Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prsteň
R3607
| 87,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 7.6 vo veľkosti 56 |
|---|---|
| Šírka: | 18mm |
| Výška: | 22.2mm |
| Hrúbka: | 4.1mm |
| Vnútorný priemer: | 18.02mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Pánsky strieborný prsteň - tepaný
R3477
striebro 925/1000
87,60 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný prsteň Ridged Spinner Unisex
R3903
Striebro 925 - rotujúca stredová obruč
84,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň Spinner Ring
R3905
Striebro 925 - rotujúca stredová obruč
84,10 €
Na sklade
