Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náramok
B5066
| 262,90 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 22.79 |
|---|---|
| Šírka: | 4.5mm |
| Výška: | 69.2mm |
| Hrúbka: | 2.7mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Luxusný strieborný náramok Diamonfire
B5259
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
265,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Diamonfire
B5580
Striebro 925, pokryté žltým zlatom, Diamonfire Cubic Zirconia
265,00 €
Na sklade
Do košíka
Prémiový strieborný náramok so syntetickými diamantmi
B5091
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
253,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Diamonfire
B5203
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
276,00 €
Na sklade
