Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prsteň Spinner Ring
R3905
| 84,10 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 - rotujúca stredová obruč |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 6.17 |
|---|---|
| Šírka: | 6.7mm |
| Výška: | 22.65mm |
| Hrúbka: | 2.4mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prsteň Ridged Spinner Unisex
R3903
Striebro 925 - rotujúca stredová obruč
84,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň pre mužov
R266
striebro 925/1000, rotujúca stredová obruč
80,60 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky strieborný prsteň - tepaný
R3477
striebro 925/1000
87,60 €
Na sklade
okamžité odoslanie
