Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok + retiazka Fiorelli silver
P4853
| 89,90 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 rhodium plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.8 |
|---|---|
| Dĺžka: | 41 - 46cm retiazka |
| Šírka: | 10mm |
| Výška: | 36mm |
| Hrúbka: | 1.5mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok + retiazka Fiorelli silver
P5042G
striebro 925, rhodium plated, PRECIOSA CRYSTAL
89,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok + retiazka Fiorelli silver
P5043L
striebro 925, rhodium plated, detail rose gold plated, PRECIOSA CRYSTAL
89,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou zn. Fiorelli silver
P4324C
925 Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
89,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Fiorelli silver
P4648C
Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
89,90 €
Na sklade
Do košíka
Prémiový strieborný prívesok zn. Diamonfire
P4609
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
92,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Diamonfire so syntetickým diamantom
P4641
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
92,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusný strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire 0.75ct
P4918
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
92,00 €
Na sklade

