Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náramok Fiorelli silver
B5229
| 224,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 rhodium plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 11.62 |
|---|---|
| Dĺžka: | 17+2 |
| Šírka: | 10mm (veľký nuget) 8mm (medium nuget) |
| Výška: | 10mm (veľký nuget) 8.2mm |
| Hrúbka: | 1.2mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náramok Fiorelli silver
B5383T
Rhodiované striebro 925, Aqua nano crytal
221,20 €
Na sklade
Do košíka
Luxusný strieborný náramok Diamonfire so syntetickými diamantmi
B5090
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
230,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Diamonfire
B5581
Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom, Diamonfire Cubic Zirconia
219,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Fiorelli silver
B5445M
striebro 925, platinum plated, fialový Crystal
230,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Fiorelli silver
B5447C
striebro 925, platinum plated, cubic zirconia
230,40 €
Na sklade

