Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok Elements silver
P5456G
| 94,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
| Kameň | Peridot |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.8 |
|---|---|
| Šírka: | 7.16mm |
| Výška: | 14.2mm |
| Hrúbka: | 5mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok Cushion Cut Crystal
P5450Y
Striebro 925 gold plated, crystal
87,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Cushion Cut Crystal
P5449T
Striebro 925, Light sapphire Crystal
77,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Janurá Granát
P5179
striebro 925, gold plated, granát
77,10 €
Na sklade
