Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník Starburst Ball 41cm
N4530
| 77,10 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 7.3 |
|---|---|
| Dĺžka: | 41cm |
| Šírka: | 1.5mm |
| Výška: | 2.5mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný medailón zn. Elements silver (prívesok + retiazka)
N3924
striebro 925/1000
77,10 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný náhrdelník na gravírovanie gold (Január - červená Burgundy)
P5008
Striebro 925 gold plated, Swarovski - Burgundy červená
75,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli Silver
N4350R
Rhodiované Striebro 925, cubic zirconia
75,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4570C
striebro 925, platinum plated, cubic zirconia
72,00 €
144,00 €
Na sklade
