Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník
N3546
| 59,70 € 64,90 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Krásny náhrdelník zo striebra 925, nadčasový dizajn a špičková kvalita (výrobca UK).
| Váha(g): | 5.1 |
|---|---|
| Dĺžka: | 42+2cm |
| Šírka: | srdcia 9mm |
| Výška: | srdcia 8.5mm |
| Hrúbka: | srdcia 3mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník December
P5340
Striebro 925, tyrkys
61,30 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný náhrdelník s kameňom narodenia Január
P5329
Striebro 925, Burgundy Garnet
61,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník s kameňom narodenia Február
P5330
Striebro 925, ametyst
61,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Flat HERRINGBONE 40+6cm
N4536
Striebro 925
63,10 €
Na sklade
okamžité odoslanie
