Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník Pearl T-Bar
N4521W
| 66,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
| Kameň | Perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.99 |
|---|---|
| Dĺžka: | 45CM |
| Šírka: | kruh 9.9mm |
| Hrúbka: | kruh 1.42, perla 8.3mm |
| Vnútorný priemer: | 6.92mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník Elements silver
N4285C
striebro 925/1000, Cubic Zirconia
66,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4597C
Striebro 925 - platinum plated, White quartz
69,10 €
138,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník ID na gravírovanie
N4380
Striebro 925, gold plated
70,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Flat HERRINGBONE 40+6cm
N4536
Striebro 925
63,10 €
Na sklade
okamžité odoslanie
