Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník
N4357C
| 68,40 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.75 |
|---|---|
| Dĺžka: | 45 cm |
| Šírka: | 22mm, retiazka 1mm |
| Výška: | 15mm |
| Hrúbka: | 4mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | MQ 3.5*7 mm MQ 4*8 mm MQ 5*10 |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4597C
Striebro 925 - platinum plated, White quartz
69,10 €
138,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník ID na gravírovanie
N4380
Striebro 925, gold plated
70,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Elements silver
N4285C
striebro 925/1000, Cubic Zirconia
66,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4570C
striebro 925, platinum plated, cubic zirconia
72,00 €
144,00 €
Na sklade
