Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník malé pierko
N4382
| 59,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.7 |
|---|---|
| Dĺžka: | 41 + 5 cm |
| Šírka: | 32 mm |
| Výška: | 8 mm |
| Hrúbka: | 1.5 mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník December
P5340
Striebro 925, tyrkys
61,30 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný náhrdelník s kameňom narodenia Január
P5329
Striebro 925, Burgundy Garnet
61,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník s kameňom narodenia Február
P5330
Striebro 925, ametyst
61,30 €
Na sklade
