Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
P5318C
| 172,80 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925, platinum plated |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 7.57 |
|---|---|
| Dĺžka: | 46-51cm |
| Šírka: | 16.95mm |
| Výška: | 21.00mm |
| Hrúbka: | 6.71mm |
Podobné produkty
Do košíka
Luxusný strieborný prívesok Diamonfire
P4636
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
167,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok + retiazka Fiorelli silver
P5033W
striebro 925, rhodium plated, cubic zirconia, sladkovodná perla
161,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5277C
Rodiované striebro 925, Cubic Zirconia
184,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire
P5521
Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom, Diamonfire Cubic Zirconia
156,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok + retiazka Fiorelli silver (medailón)
P4897W
Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia, perleť
155,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
P5319B
striebro 925, platinum plated, Čierny crystal
155,50 €
Na sklade

