Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník Rice Pearl
N4617W
| 115,70 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 5 - 6 pracovných dní |
| štvrtok - piatok nasledujúci týždeň (28. 5. - 29. 5. 2026) | |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
| Kameň | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.2 |
|---|---|
| Šírka: | 13.33mm |
| Výška: | 19.84mm |
| Hrúbka: | 5.05mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver heart
N4140C
925 Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
115,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4571W
striebro 925, platinum plated, Perleť
115,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4572W
striebro 925, gold plated, Perleť
115,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4553
Striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu , Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4500
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
114,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4347
Striebro 925 rhodium plated
112,90 €
Na sklade
