Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník
N4601
| 112,20 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 7.03 |
|---|---|
| Dĺžka: | 43cm |
| Šírka: | 18mm |
| Výška: | 18mm |
| Hrúbka: | 2.3mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník V Shape Statement
N4615C
Striebro 925, Cubic Zirconia
112,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4347
Striebro 925 rhodium plated
112,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4500
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
114,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4498
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
109,50 €
219,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4552
Striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu , Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
109,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4553
Striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu , Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver heart
N4140C
925 Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
115,20 €
Na sklade
