Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6503W
| 101,40 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 18 - 19 pracovných dní (25. 6. - 26. 6. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 platinum plated |
| Kameň | sladkovodná perla biela |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.15 |
|---|---|
| Šírka: | 5.62mm |
| Výška: | 23.84mm |
| Hrúbka: | 6.5mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice zn. Fiorelli silver
E5083C
925 Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
101,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E5957C
striebro 925, rhodium plated, detail gold plated, CZ
101,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6356W
striebro 925, platinum plated, sladkovodná perla
101,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6429C
Striebro 925 - platinum and gold plated, cubic zirconia
101,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6430
striebro 925, gold and platinum plated
101,40 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E6411
Striebro 925, platinum, palladium a rhodium plated, Cubic Zirconia, syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
103,10 €
206,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E5194
925 Striebro 925 rhodium plated
103,70 €
Na sklade

