Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E5194
| 103,70 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 925 Striebro 925 rhodium plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.04 |
|---|---|
| Šírka: | 3.1 mm |
| Výška: | 29 mm |
| Hrúbka: | 19 mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver two heart
E5454C
925 Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
103,70 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6462C
Striebro 925 platinum plated, Crystal
103,70 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6463C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
103,70 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6504B
Striebro 925 platinum plated, Black Crystal
103,70 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E6065
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
104,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E6412
Striebro 925, gold plated, Cubic Zirconia, syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
104,00 €
Na sklade

