Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6374P
| 51,80 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925, platinum plated |
| Kameň | ružový crystal - Fuchsia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.97 |
|---|---|
| Šírka: | 2.95mm |
| Výška: | 11.15mm |
| Hrúbka: | 2.58mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6364C
striebro 925, platinum plated, cubic zirconia
51,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire
E6305
Striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu , Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
52,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire
E6310
Striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu , Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
52,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6358C
striebro 925, platinum plated, cubic zirconia
54,70 €
109,40 €
Na sklade

