Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Exkluzívne strieborné náušnice FIORELLI silver
E4477C
|
|
| 53,30 € 118,50 € |
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 - vylepšená povrchová úprava rodiovaním |
| Kameň | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Elegantné značkové náušnice zo striebra 925, porodiované - vylepšená povrchová úprava zabraňuje černaniu a opotrebovaniu. Detailne prepracované, špičková kvalita. Zdobené CZ krištáľom.
| Váha(g): | 3.4 |
|---|---|
| Šírka: | 24.5mm |
| Výška: | 41mm |
| Hrúbka: | 1.5mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire
E6305
Striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu , Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
52,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire
E6310
Striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu , Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
52,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6358C
striebro 925, platinum plated, cubic zirconia
54,70 €
109,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6364C
striebro 925, platinum plated, cubic zirconia
51,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6374P
striebro 925, platinum plated, ružový crystal - Fuchsia
51,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice zn. Elements silver
E4989
striebro 925/1000, pozlátený detail
56,10 €
Na sklade

