Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6371C
| 28,80 € 57,60 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925, platinum plated |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.91 |
|---|---|
| Šírka: | 9.20mm |
| Výška: | 9.00mm |
| Hrúbka: | 1.20mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice z kolekcie Adorned
E3065W
striebro 925/1000, Sladkovodná Perla
28,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice z kolekcie Facets Brilliance
E4078C
striebro 925/1000, Cubic Zirconia
24,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6117W
striebro 925, rhodium plated, perleť
34,50 €
69,10 €
Na sklade

