Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice zn. Elements silver
E5101
|
|
| 21,70 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.9 |
|---|---|
| Šírka: | všetky tri hviezdy 12mm, mesiac 4.5mm |
| Výška: | 18.5mm, mesiac 5mm, hviezdička 4mm |
| Hrúbka: | mesiac 1.5mm, hviezda 1.1mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice z kolekcie Facets Brilliance
E4078C
striebro 925/1000, Cubic Zirconia
24,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice z kolekcie Adorned
E3065W
striebro 925/1000, Sladkovodná Perla
28,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6371C
striebro 925, platinum plated, cubic zirconia
28,80 €
57,60 €
Na sklade
