Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6366C
| 115,20 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 17 - 18 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925, platinum plated |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5.66 |
|---|---|
| Šírka: | 16.64mm |
| Výška: | 18.20mm |
| Hrúbka: | 4.71mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborné náušnice zn. Fiorelli silver
E5087
925 Striebro 925 rhodium plated
115,20 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E5898
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E5909
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E5598
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E5605
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E6055
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade

