Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Pánsky náramok Fred Bennett
B4987
| 64,90 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 17 - 18 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická oceľ, platnička matná |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 24 |
|---|---|
| Dĺžka: | 22.5cm |
| Šírka: | ID platnička 45 mm, retiazka 7.3 |
| Výška: | ID platnička 8 mm |
| Hrúbka: | ID platnička3 mm, retiazka 3 mm |

