Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Pánsky náramok Fred Bennett 21cm
B5317
| 64,90 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Chirurgická oceľ |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 28.3g |
|---|---|
| Dĺžka: | 21CM |
| Šírka: | zapínanie 33mm |
| Výška: | zapínanie 13.5mm, koža 5.5 |

