Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prsteň Elements Gold
GR621Y
| 515,00 € | |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct žlté zlato |
| Kameň | Yellow Sapphire |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.21 |
|---|---|
| Šírka: | 19.60mm |
| Výška: | 21.00mm |
| Hrúbka: | 1.60mm |
| Vnútorný priemer: | 17.2mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 6x4mm |
Podobné produkty
Do košíka
Zlatý prsteň Elements Gold
GR626
9ct zlato (375), zelený zafír, ružový turmalín, London Blue Topas
507,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prsteň Elements Gold
GR636M
žlté Zlato 375, Rose De France Amethyst
524,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prsteň Elements Gold
GR638M
žlté Zlato 375, detail biele zlato, diamant 8x, granát - rhodolit
542,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prsteň Elements Gold
GR634P
biele Zlato 375 (9ct), ružový zafír, diamant 8x
552,00 €
Na sklade

