Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prsteň zn. Elements gold
GR536L
| 262,00 € | |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | modrý zafír |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.48 IN SAMPLE 56 |
|---|---|
| Šírka: | 1.9mm |
| Výška: | 21.1mm |
| Hrúbka: | 1.7mm |
| Vnútorný priemer: | 17.8mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 1.5x1.5 |

