Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prívesok Elements Gold
GP2296
| 151,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 18 - 19 pracovných dní (25. 6. - 26. 6. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.65 |
|---|---|
| Šírka: | 12.2mm |
| Výška: | 17.97 vrátane úchytu, datelinka 13.8mm |
| Hrúbka: | 2.89mm |
Podobné produkty
Do košíka
Zlatý prívesok zn. Elements gold
GP2018W
9ct zlato 375, sladkovodná perla
154,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok na gravírovanie Elements Gold
GP2259
žlté zlato 375 (9ct)
154,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold
GP1005G
9ct biele zlato, zelený peridot a biely topas
148,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold
GP1006L
9ct žlté zlato, London Blue a biely topas
156,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok zn. Elements gold (9ct)
GP785W
9ct zlato 375, biela sladkovodná perla
145,00 €
Na sklade

