Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prívesok zn. Elements gold (9ct)
GP717
| 647,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 18 - 19 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.421 |
|---|---|
| Dĺžka: | 37mm vrátane úchytu |
| Šírka: | 31.6mm |
| Hrúbka: | 1.3mm - 2.2mm |
| Počet diamantov: | 41 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.1 |

