Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prívesok zn. Elements gold (9ct)
GP637T
| 444,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 8 - 9 pracovných dní (29. 4. - 30. 4. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | aquamarín |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.075 |
|---|---|
| Šírka: | 10.3mm |
| Výška: | 18.6mm |
| Hrúbka: | 3mm |
| Počet diamantov: | 19 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.076 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 8x6mm |

