Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý náramok Elements gold
GB531W
| 287,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | žlté Zlato 375 |
| Kameň | sladkovodná perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5.06 |
|---|---|
| Dĺžka: | 19cm |
| Šírka: | 6.9mm |
| Výška: | 5.2mm |
| Hrúbka: | 4.3mm |
| Počet diamantov: | 7 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.105 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 4-4.5x5.5-6mm |

