Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý náhrdelník Elements Gold
GN412W
| 330,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | žlté Zlato 375 |
| Kameň | sladkovodná perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.02 |
|---|---|
| Dĺžka: | 41-46cm |
| Šírka: | 7.2mm |
| Výška: | 15mm |
| Hrúbka: | 7.2mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 2pcs 2.5-3mm, 1pc 9x5.5mm |

