Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý náhrdelník Elements Gold
GN396
| 164,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 19 - 20 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | žlté Zlato 375 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.6 |
|---|---|
| Dĺžka: | 46cm |
| Šírka: | 7.8mm |
| Výška: | 4mm |
| Hrúbka: | 4mm |

