Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý perleťový náhrdelník Elements Gold
GN391W
| 247,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato (375) |
| Kameň | Perleť |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.14 |
|---|---|
| Dĺžka: | 45.7cm |
| Šírka: | 12mm |
| Výška: | 7.6mm |
| Hrúbka: | 1.5mm |

