Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý náhrdelník zn. Elements gold
GN237
| 664,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.85 |
|---|---|
| Dĺžka: | 45CM |
| Šírka: | 5 mm (slza), 1.38 mm (retiazka) |
| Výška: | 16.7 mm (slza) |
| Hrúbka: | 5 mm (slza), 1.38 mm (retiazka) |

