Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlaté náušnice Elements Gold
GE2388W
| 272,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | zlato 375 |
| Kameň | sladkovodná perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.95 |
|---|---|
| Šírka: | 4.5/5mm |
| Výška: | 35mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 4x4.5-7mm 2x5-7mm |
Podobné produkty
Do košíka
Zlaté náušnice Elements Gold
GE2368M
žlté zlato 375 (9ct), Iolite, Amethyst , ametyst Rose De France
270,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlaté náušnice zn. Elements gold (London topás)
GE2082T
9ct zlato 375, modrý london topas
269,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlaté náušnice zn. Elements gold
GE807W
9ct zlato 375, biela sladkovodná perla
276,00 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Zlaté náušnice Elements Gold
GE1015G
9ct biele zlato, zelený peridot a biely topas
277,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlaté náušnice zn. Elements gold (9ct žlté zlato)
GE780W
9ct zlato 375, perla
278,00 €
Na sklade
Zlaté náušnice zn. Elements gold (granát + diamant)
GE2080R
9ct zlato 375, granát
266,00 €
Vypredané

