Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlaté náušnice Elements Gold
GE1015G
| 277,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct biele zlato |
| Kameň | zelený peridot a biely topas |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.13 |
|---|---|
| Šírka: | 5.9mm |
| Výška: | 8.6mm |
| Hrúbka: | 3.4mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 5x5mm, 1.25mm, 1mm |
Podobné produkty
Do košíka
Zlaté náušnice zn. Elements gold
GE807W
9ct zlato 375, biela sladkovodná perla
276,00 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Zlaté náušnice zn. Elements gold (9ct žlté zlato)
GE780W
9ct zlato 375, perla
278,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlaté náušnice Elements Gold
GE2493W
biele Zlato 375 (9ct), sladkovodná perla, biely topás
278,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlaté náušnice Elements Gold
GE2368M
žlté zlato 375 (9ct), Iolite, Amethyst , ametyst Rose De France
270,00 €
Na sklade

