Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Univerzálna naturálna krabička na šperky, výplň drevitá vlna
Z001
|
|
| 1,70 € 1,90 € |
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | vlnitá lepenka, drevitá slama, špagát |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Dĺžka: | 9cm |
|---|---|
| Šírka: | 9cm |
| Výška: | 3,5cm |
| Hrúbka: | 3,5cm |
Podobné produkty
Do košíka
Malá naturálna krabička
Z003
kartón + drevitá vlna
1,70 €
1,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Naturálne darčekové vrecúško na šperky
Z1236
ľan
2,40 €
2,50 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Darčeková krabička Elements (visiace náušnice, prívesok, set)
Z1082
luxusná, drevená, čalúnená
6,40 €
7,50 €
Na sklade
