Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Darčeková krabička Elements (visiace náušnice, prívesok, set)
Z1082
| 6,40 € 7,50 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | luxusná, drevená, čalúnená |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 90g |
|---|---|
| Dĺžka: | 11cm |
| Výška: | 11cm |
| Hrúbka: | 3,5cm |
Podobné produkty
Do košíka
Darčeková krabička Elements na náramok s vankúšikom
Z1081
luxusná, drevená, čalúnená
8,90 €
9,90 €
Na sklade
Do košíka
Naturálne darčekové vrecúško na šperky
Z1236
ľan
2,40 €
2,50 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Univerzálna naturálna krabička na šperky, výplň drevitá vlna
Z001
vlnitá lepenka, drevitá slama, špagát
1,70 €
1,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
