Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prsteň
R3876
| 45,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.6 |
|---|---|
| Šírka: | 20.5mm |
| Výška: | 3mm |
| Hrúbka: | 2mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prsteň Elements Silver Trilogy
R3899C
Striebro 925, Cubic Zirconia
45,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň s kameňom narodenia - Január- burgundy červená
R3685
striebro 925/1000, SWAROVSKI
47,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň s kameňom narodenia - Február - ametyst
R3686
striebro 925/1000, SWAROVSKI
47,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň s kameňom narodenia - Marec - akvamarín
R3687
striebro 925/1000, SWAROVSKI
47,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň s kameňom narodenia - Apríl - kryštáľ
R3688
striebro 925/1000, SWAROVSKI
47,30 €
Na sklade
