Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prsteň pozlátený
R3738
| 26,40 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Je nám ľúto, ale tento produkt je už vypredaný. | |
| Značka | ![]() |
|---|---|
| Materiál | Striebro 925, gold plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.5 |
|---|---|
| Dĺžka: | 50 - 60 |
| Šírka: | 4 mm |
| Výška: | 2 mm |
| Hrúbka: | 2 mm |
| Vnútorný priemer: | 18 x 18 mm |
