Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prsteň Elements Silver Tyrkys
R3901T
| 122,70 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 - rotujúca stredová obruč |
| Kameň | tyrkys |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5.55 |
|---|---|
| Šírka: | 5.5mm |
| Výška: | 22.15mm |
| Hrúbka: | 1.9mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prsteň Elements Silver UNISEX
R3908
Striebro 925 - rotujúca stredová obruč
126,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň Cubic Zirconia Spinner
R3894C
Striebro 925 - rotujúca stredová obruč, Cubic Zirconia
108,70 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň Black Onyx Signet UNISEX
R3897B
Striebro 925, Black Onyx
105,20 €
Na sklade
