Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok z kolekcie Crystal Gazing
P3215T
| 119,20 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
| Kameň | Swarovski Crystal |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 9.38 |
|---|---|
| Šírka: | strieborná kvapka 11.1mm, veľkosť kameňa 21mm |
| Výška: | 45.5mm vrátane úchytu |
| Hrúbka: | strieborná kvapka 7mm, veľkosť kameňa 8.5mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 30*20mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Luxusný strieborný prívesok zn. Diamonfire
P4616
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
121,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
P5321G
striebro 925, platinum plated, Zelený crystal
115,20 €
Na sklade
Do košíka
Prémiový strieborný prívesok Diamonfire so syntetickými diamantmi
P4624
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Prémiový strieborný prívesok Diamonfire
P4625
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Prémiový strieborný prívesok so syntetickými diamantmi
P4626
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusný strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire
P4780
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
