Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5434C
| 69,10 € 115,20 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 18 - 19 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 platinum plated |
| Kameň | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.15 |
|---|---|
| Dĺžka: | 41 - 46cm retiazka |
| Šírka: | 8.09mm |
| Výška: | 37.28mm |
| Hrúbka: | 4.69mm |
Podobné produkty
Do košíka
Luxusný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P3962C
925 Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
69,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
P5313W
striebro 925, platinum plated, sladkovodná perla
69,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
P5326P
striebro 925, platinum plated, ružový crystal - Fuchsia
69,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5468W
Striebro 925 platinum plated, sladkovodná perla biela
69,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok + retiazka Fiorelli silver - perleť
P5027C
striebro 925, rhodium plated, perleť
71,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok + retiazka Fiorelli silver
P4847C
Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia
66,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Elements silver
P4678
striebro 925/1000, pozlátený detail
66,60 €
Na sklade

