Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok, hviezda
P4974C
| 15,80 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 10 - 11 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925 |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.55g |
|---|---|
| Šírka: | 9mm |
| Výška: | 16mm |
| Hrúbka: | 1.5mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | RS 2.1 = 1?RS 1.3 = 5 |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok srdiečko - labka
706-29136
Striebro 925
16,00 €
22,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný prívesok s kameňom narodenia - Jún
P4567
striebro 925/1000, SWAROVSKI - svetlý ametyst
16,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s kameňom narodenia - September
P4571
striebro 925/1000, SWAROVSKI - zafír
16,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s kameňom narodenia - November
P4572
striebro 925/1000, SWAROVSKI - topas
16,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s kameňom narodenia - Júl
P4570
striebro 925/1000, SWAROVSKI - rubín
16,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s kameňom narodenia - Október
P4569
striebro 925/1000, SWAROVSKI - ružový zirkón
16,30 €
Na sklade
